WMF Classic podstawa do Coolera do kawioru.
Cena regularna:
553,50 zł
Opis
WMF podstawa do coolera do kawioru.
Podstawa do coolera marki WMF charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz nowoczesnym designem. Podstawa wykonana jest z najwyższej jakości nierdzewnej stali szlachetnej 18/10 Cromargan®. Jest odporna na rdze oraz zarysowania. Polecana dla profesjonalnej gastronomii oraz hotelarstwa.
WMF jest marką najwyższej klasy Premium. Firma działa od ponad 150 lat. Posiada w swojej ofercie szeroką gamę wysokiej jakości sztućców, szkła, podgrzewaczy, galanterii stołowej, produktów do bufetu ale również wyposażenia apartamentów w którego skład wchodzą garnki, noże, sprzet, AGD oraz akcesoria kuchenne. Marka WMF jest jednym ze światowych liderów produkujących wyposażenie dla Hoteli, restauracji i kawiarnii. Produkty tej marki można spotkać w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych oraz w obiektach w których szczególny nacisk kładzie się na wysoką jakość obsługi i zadowolenia gościa.
Produkty niemieckiej firmy WMF wykonane są ze stali nierdzewnej chromowo - niklowej 18/10 o nazwie Cromargan® (STAL SZLACHETNA), która jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy WMF opatentowanym w 1927 r. Nawet przy intensywnym użytkowaniu Cromargan to absolutnie higieniczny i wytrzymały materiał, przeznaczony do wieloletniego użytkowania, dużo bardziej odporny na zarysowania i łatwy w utrzymaniu czystości.
Dane techniczne
Ilość | 1 szt. |
Średnica | 12 cm. |