Marki

  

Schönwald
Schönwald to niemiecki producent porcelany uznawanej za jedną najbardziej trwałychna świecie. Tę trwałość zapewnia jej proces wypalania w niezwykle wysokiej temperaturze 1440°C. Przez długie lata nawet bardzo częstego eksploatowania nie widać po niej mijającego czasu - nie ściera się, ani nie wyszczerbia. Producent daje możliwość dekorowania występującej w trzech odcieniach bieli porcelany za pomocą gotowych wzorów lub spersonalizowanych dekoracji.

 


Stolzle Lausitz to niemiecki producent wyrobów ze szkła krystalicznego, bez dodatku ołowiu (kieliszków, szklanek, dzbanków, karafek) z 125-letnim stażem. Produkty sygnowane marką lidera w swojej kategorii cechują się eleganckim designem i ponadprzeciętną wytrzymałością na pęknięcia.

 


WMF Professional to niemiecki producent wysokiej jakości sztućców, galanterii stołowej oraz artykułów kuchennych, dedykowanych gospodarstwom domowym. Ta luksusowa marka obecna jest na rynku od 1853 roku, cały czas utrzymując pozycję lidera wśród producentów, kierujących swoją ofertę do branży HoReCa. Produkty WMF wykonane są ze stali szlachetnej (stal nierdzewna 18/10 Cromargan®), która jest znakiem zastrzeżonym, opatentowanym w 1927 roku.) Nic dziwnego, że firma została nagrodzona certyfikatem ISO
9001, co daje gwarancję najwyższej jakości.

 

Złoty Widelec to marka własna naszego sklepu, na którą składa się szeroka oferta produktów wykonanych na nasze zlecenie przez cenionych producentów. Stworzyliśmy ją na prośbę naszych Klientów, dobierając do współpracy tylko takich wytwórców, którzy mogli nam zagwarantować bardzo dobrą jakość produktów i trwałość przez wiele lat, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Sprzedając produkty pod marką Złoty Widelec, jesteśmy w stanie odnaleźć balans między świetną jakością a rozsądną ceną.

 

Blanco Professional
Blanco professional to niemiecki producent profesjonalnego wyposażenia dla biznesów gastronomicznych z branży HoReCa. Produkty sygnowane tą marką wybierane są przez najlepszych, światowych szefów kuchni i managerów, dla których jakość i niezawodność są priorytetami. W portfolio Blanco Professional znajdują się rewelacyjnej jakości produkty do cateringu, produkty do przechowywania i produkty do przewożenia żywności.

 

 
Pujadas Vollrath
Pujadas Vollrath to hiszpańsko-kanadyjski producent dedykowanego branży gastronomicznej sprzętu kuchennego, urządzeń elektrycznych i produktów na bufet. Cały asortyment projektowany jest z myślą o wydajności energetycznej, trwałości i możliwości kontrolowania oraz zmniejszania marnotrawstwa, które w branży może być powodem do obniżenia rentowności biznesu.

 

Glencairn - dzięki odpowiedniemu kształtowi i najwyżej jakości zastosowanego do produkcji szkła oraz kooperacji z niemiecką marką Stolzle, szklanki szkockiej marki Glencairn zostały uznane za najlepsze do degustacji whisky. Stworzenie nieprzeciętnych produktów byłoby niemożliwe, gdyby nie wieloletnia współpraca ze światowej sławy znawcami i degustatorami whisky. Wyjątkowy kształt szklanki pozwala w pełni wydobyć wszystkie walory smakowe i zapachowe whisky single malt. Nic więc dziwnego, że nagrodziła ją sama królowa brytyjska, przyznając prestiżową "Queen´s award for innovation".

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl